Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuzní fórum

Zde nám můžete sdělit svoje ohlasy k právě proběhlé soutěži "Pojizeřím a Železnobrodskem"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Administrátor - Výsledky

27. 9. 2010 22:50

Pro Vojtu : Kdyby jsi neodjížděl před vyhlášením výsledků domů dověděl by jsi se jak jsi dopadl. Bohužel jsou mezi námi dnes lidé, kteří nečekají na výsledky a potom se jich vehementně dožadují. Jako pořadatelé se snažíme udělat soutěž zajímavou a každého kdo dojede do cíle odměnit. Bohužel kdo odjede dřív nemůže vědět jak dopadl a ani pozornost od pořadatelů nedostane, ale výsledků se dožaduje.

vojta - Re: Výsledky

29. 9. 2010 10:42

Tak to mě hrozně mrzí, že jsem si udělal čas a vydal se na Vaši soutěž. Bohužel né vlastní vinou jsem musel odjet dřív než byly vyvěšeny výsledky a bylo vyhlášení. Je zajímavé, že minulé ročníky jsou vyvěšeny na netu a nebyl u toho žádný humbuk z vaší strany. To že jsem od Vás nedostal žádnou odměnu ani pozornost pořadatelů mě netrápí, ani se toho nedožaduji. Je to opravdu moje chyba, že jsem odjel dříve, ale ty výsledky, to je Vaše vizitka.

Martin - Re: Výsledky

29. 9. 2010 23:22

Já nevím v internetu se moc nevyznám, ale je to takový problém výsledky vyvěsit? stačil by třeba odkaz na wordovský soubor nebo pdf ne?

Administrátor - Re: Re: Výsledky

30. 9. 2010 8:16

Ještě jednou naposledy se vracím k výsledkům. Jak jsem již psal zde níže 2.6.2010 jsem zaneprázdněn jinou prací (stavím svépomocí RD) což je pro mě daleko důležitější než "nějaké výsledky" a toto je jen moje záliba, která musela jít stranou. Rozhodoval jsem se zda letošní a příští ročník uspořádat a nakonec jsem řekl, že ano. Bohužel je vidět že ač se ostatním akce líbila, tak někomu ne a stále žadoní výsledky. Až dokončím hrubou stavbu a dám ji pod střechu bude v zimě čas na výsledky a fotky. Pokud mé vysvětlení někomu nestačí, nemusí na příští akci jezdit a obtěžovat se.
Tolik můj postoj k této problematice.

vojta - Re: Re: Re: Výsledky

30. 9. 2010 10:01

Tak mockrát děkuju za vysvětlení. Nikde jsem neřekl, že se mi akce nelíbila a na další akci se těším. A to nejen na soutěž, byl jsem s Vámi i na některých výletech. Nebývá zvykem, že akci pořádá jen jeden člověk a proto mě zarazilo, že zaneprázdněnost jednoho jedince může vyvěšení výsledků ovlivnit. Už tady nebudu žadonit.

vojta - výsledky

27. 9. 2010 15:12

A další měsíc v pr...i a nic

Petr - Výsledky

25. 8. 2010 17:21

Tak tři měsíce pryč a výsledky nikde...to je ale rychlost! Když si vezmu, že na soutěžích, kde je víc jak 2x tolik závodníků jsou výsledky vyvěšeny ještě ve večer závodu....

vojta - výsledky

30. 6. 2010 12:00

Tak jak, nezlobte se, že pořád otravuju s výsledkama, opravdu mě zajímá, jak jsem dopadl. S kolegy z Vašeho klubu jsem o tom mluvil i 19.6. na "Tatře" ve Vesci a prý by se to mohlo chýlit ke zdárnému výsledku.

Administrator - Výsledky

2. 6. 2010 14:26

Omlouvám se, výsledky i další fotogalerie budou, dosud jsem byl zaneprázdněn jinou prací, která má pro mě daleko větší význam.
Část fotogalerie je i zde :http://www.tanvald.cz/fotogdet.php?IDsk=261

Vojta - Výsledky

1. 6. 2010 7:26

Tak koukám, že výsledky asi letos nebudou, no co se dá dělat, škoda. Tak se zeptám, jestli jsou někde alespoň další fotky z akce. Díky

vojta - Výsledky

27. 5. 2010 9:38

Prosím, prosím, výsledky ....

Honza.V - Foto

24. 5. 2010 15:44

Pár fotek ze sobotní jízdy Horním Pojizeřím a Železnobrodskem

http://honzav.webnode.cz/fotogalerie/veterani/hor-pojizerim-a-zeleznobrodskem-2010/

Administrátor - Poděkování

24. 5. 2010 7:19

Pořadatelé letošní akce ještě jednou děkují všem sponzorům, panu Mgr.Horáčkovi za odstartování účastníku jízdy, a dále všem majitelům historických vozidel za jejich účast na již 5.ročníku "Horním Pojizeřím a Železnobrodskem". Již nyní se těšíme na příští ročnik soutěže opět v Železném Brodě.

vratislav tichy - pomala jizda

6. 3. 2010 11:58

Pane Toulec proc jezdite tak pomalu na Vasi GUZZI kdyz na kole a na koni jezdite rychleji zdravim Vas a hezky den.

Administrátor - Odpověď pro p.Toulce ale i ostatní

10. 6. 2009 12:13

Díky za poděkování k proběhnuté soutěži.Vrátím se však k problematice roku výroby ... Souhlasím s Vámi, že se najdou i tací, kteří uvádějí jiné údaje a klamou tak. Bohužel není v našich silách postihnout toto všechno ku propěchu věci a spokojenosti všech. Pro příští ročník však uděláme opatření, které by mělo toto eliminovat.
Ing.Jiří Havrda - AMK

Pavel Toulec - Historické motocykly

8. 6. 2009 16:58

Vážení pořadatelé, díky za parádní trať i objednané počasí.Jen krátkou poznámku:Buďme čestní a nestyďme se uvádět správné údaje o svých strojích a nebalamutit tím veřejnost a hlavně sebe.Pak soutěž o nejstarší motocykl nemůže vyhrát ten stroj,kdy v udaném roce výroby firma nám tak blízká ještě pár let neexistovala,popř.udávat výrobky východní provenience za výrobky západní jen tím,že vyměníme znáčky na nádrži a uvedeme opět rok výroby,kdy tento model ještě nebyl na světě.
Ale jinak děkuji za pěkně prožitý den
Pavel Toulec s manželkou Zuzanou

Cinda - soutěž

7. 6. 2009 21:21

Zdravím,díky za hezkou sobotu,soutěž super no a gulášek na jedničku,už se těším na další ročník, a ještě-super hasiči z Lišného,živé kuželky neměli chybu,zdraví Lenka a Pavel Cindy z Chrastavy

Administrátor - Výsledky

29. 5. 2009 22:43

Tabulka s kompletními výsledky je již zde na netu. Můžete se podívat do sekce "výsledky"

Administrator - Výsledky

27. 5. 2009 12:02

Určitě ano. Výsledky motocyklistů jsou již zpracované, auta ještě čekají. Budeme se snažit co nejříve to sem dát tak jak jsme slíbili.

Vojta - Výsledky

27. 5. 2009 11:10

Chtěl bych se zeptat, jestli budete dávat na net kompletní výsledky jako tomu bylo např. vloni?