Jdi na obsah Jdi na menu

Startovní listina 2018

14. 5. 2018

Startovní listina 2018

212 května 2018 - Železný Brod

Průběžně aktualizovaná startovní listina soutěže. Proto neváhejte a zašlete včas přihlášku. Startovní pole je omezeno na 60 účastníků.

Aktualizováno :   8. května 2018     

Těm, kteří přijedou bez přihlášení nemůžeme garantovat startovní místo, ani oběd.

1.5.2018  -  Pro zájem přidáno 10 startovních míst 

 

  1.  Aleš Kobrle                                          Škoda 100 Rally                            1971
  2. Petra Vránová                                      Škoda 120                                      1985
  3. Jaroslav Vrána                                     Škoda 110 R                                   1980
  4. Jiří Hambálek                                       Škoda Octavia Super                     1962
  5. Josef Janeček                                      Škoda 100 L                                   1970
  6. Josef Štěpánek                                    ČZ 175/502                                     1962
  7. Jiří Ott                                                  Škoda 1202 STW                            1969
  8. Roman Cinke                                       Škoda 100 L                                    1974
  9. Richard Valtr                                        Škoda 100L                                     1974
  10. Martin Beran                                        ŠKODA 110 R                                 1979
  11. Jiří Dědek                                            Jawa-ČZ 250/353                             1958
  12. Filip Guth                                             Tatra 57                                            1932
  13. Jaroslav Bareš                                     Škoda Felicia                                    1961
  14. Daniel Pastorek                                   VW Scirocco Cabrio                         1977
  15. Iveta Daníčková                                   Škoda Octavia                                  1961
  16. Zdeněk Hejzlar                                     Škoda Felicia                                    1961
  17. Miroslav Zárubová                               Jawa 250 Pérák                                1951
  18. Jiří Pálich                                             ČZ 175/477                                       1970
  19. Stanislav Kopal                                    Škoda 100L                                      1975
  20. Jaroslav Hora                                       Tatra 603                                          1970
  21. Karel Kinčl                                            Škoda 440 Spartak                           1956
  22. Pavel Král                                             Tatra 603                                          1968
  23. Pavel Hořák                                          Škoda 110R                                     1980
  24. Pavel Štechr                                         Fiat Polski  125p                              1976
  25. Jan Moravec                                         Jawa 250 / 592 Panelka                  1969 
  26. Vladislav Krčmář                                  Jeep Willys Hotchkiss M201            1960
  27. Miloslav Mlejnek                                   Škoda 440 Spartak                          1956
  28. Luboš Hušek                                         Citroen DS21                                   1972
  29. Borovička Martin                                   Škoda Felicia Super                         1964
  30. Prouza Vratislav                                    Škoda 440 Spartak                          1958
  31. Haupt Rudolf                                         Jawa-ČZ 250/353                            1958
  32. Rydval Jiří                                              Tatran 125s                                     1966
  33. Andrš Zdeněk                                        Opel Olympia Caravan                    1961
  34. Jiřička Ladislav                                      SAAB 99                                          1970
  35. Buriánek Zdeněk                                   Jawa 350 SV                                    1935
  36. Jiša Martin                                             MG Migdet MK2                               1964 
  37. Havrdová Tereza                                   Škoda Octavia                                  1961
  38. Štěpán Pavel                                         MG Migdet MK2                               1965
  39. Egrt František                                        VW Kafer Cabrio                              1969
  40. Smutný Václav                                       Renault 4CV                                    1957
  41. Lank Ondřej                                           Manet 90                                          1949
  42. Lank Jan                                                Jawa 250/11 Pérák                           1950
  43. Ouzký Pavel                                          Škoda Rapid                                     1985
  44. Hudský Ladislav                                    Škoda 1200 Sedan                           1958
  45. Matura Tomáš                                        Škoda 110R                                      1974
  46. Černý Josef                                            ČZ 150C                                           1951
  47. Srb Vratislav                                           BMW 2002                                        1972 
  48. Mastníková Dominika                            Škoda 120GLS                                  1979
  49. Mevald Dalibor                                      Škoda 120GLS                                   1985
  50. Berný Petr                                              Jawa 550                                           1958
  51. Hanuš Jiří st.                                          Jawetta 50/551                                  1961
  52. Hanuš Jiří ml.                                         Stadion S11                                       1959
  53. Borůvka Pavel                                        BMW R71                                          1939
  54. Palič Vojta                                               ČZ 125t                                             1948
  55. Martinec Josef                                        Škoda 110R                                       1977
  56. Brodský Luděk                                       Škoda 100                                          1975
  57. Kubíček Radek                                       Fiat 124 Spider                                   1977
  58. Kubíček Leoš                                          Fiat 127                                              1978
  59. Tiler Marcel                                             Škoda Rapid Cabrio                          1985
  60. Tiler Libor                                                Škoda 1000 MBX                               1968
  61. Kalná Jana                                              Fiat 124 Spider                                  1968
  62. Hengal Jan                                              Volha GAZ 21                                    1963
  63. Vajdik Vojta                                              Škoda 110R                                       1980
  64. Preisler Petr                                             Praga Piccolo                                    1928
  65. Pavlata Jiří                                               Lada 2101                                         1974   
  66. Hoření Václav                                          Škoda 105                                         1981 
  67. Klinger Miroslav                                       Trabant 601                                       1980
  68. Vnentřák Rudolf                                       Jawa 23 Mustang                              1977
  69. Bareš Luděk                                             Simson 50 Star                                  1965
  70. Bareš                                                       Citroen 2CV                                        1981
  71. Netolická Martina                                     Fiat 850                                              1974
  72. Šulc Josef                                                Škoda 100L                                        1972
  73. Eliáš Jaroslav                                          Jawa 350/360+Pav41                         1968
  74. Landa Vladimír                                        VW 1200 Brouk                                   1972
  75. Ing. Tachovský Robert                             Datsun 280ZX Targa                           1983
  76. Cyprian Pavel                                          BMW e30 Cabrio                                 1985
  77. Pivrnec Jaroslav                                      Škoda 100L                                         1972
  78. Smetana Jiří                                             Fiat 850                                              1970