Jdi na obsah Jdi na menu

Startovní listina 2018

12. 2. 2013

Startovní listina 2018

212 května 2018 - Železný Brod

Průběžně aktualizovaná startovní listina soutěže. Proto neváhejte a zašlete včas přihlášku. Startovní pole je omezeno na 60 účastníků.

Aktualizováno :   18. dubna 2018    

 

Těm, kteří přijedou bez přihlášení nemůžeme garantovat startovní místo, ani oběd.

 

  1.  Aleš Kobrle                                          Škoda 100 Rally                            1971
  2. Petra Vránová                                      Škoda 120                                      1985
  3. Jaroslav Vrána                                     Škoda 110 R                                   1980
  4. Jiří Hambálek                                       Škoda Octavia Super                     1962
  5. Josef Janeček                                      Škoda 100 L                                   1970
  6. Josef Štěpánek                                    ČZ 175/502                                     1962
  7. Jiří Ott                                                  Škoda 1202 STW                            1969
  8. Roman Cinke                                       Škoda 100 L                                    1974
  9. Richard Valtr                                        Škoda 100L                                     1974
  10. Martin Beran                                        ŠKODA 110 R                                 1979
  11. Jiří Dědek                                            Jawa-ČZ 250/353                             1958
  12. Filip Guth                                             Tatra 57                                            1932
  13. Jaroslav Bareš                                     Škoda Felicia                                    1961
  14. Daniel Pastorek                                   VW Scirocco Cabrio                         1977
  15. Iveta Daníčková                                   Škoda Octavia                                  1961
  16. Zdeněk Hejzlar                                     Škoda Felicia                                    1961
  17. Miroslav Zárubová                               Jawa 250 Pérák                                1951
  18. Jiří Pálich                                             ČZ 175/477                                       1970
  19. Stanislav Kopal                                    Škoda 100L                                      1975
  20. Jaroslav Hora                                       Tatra 603                                          1970
  21. Karel Kinčl                                            Škoda 440 Spartak                           1956
  22. Pavel Král                                             Tatra 603                                          1968
  23. Pavel Hořák                                          Škoda 110R                                     1980
  24. Pavel Štechr                                         Fiat Polski  125p                              1976
  25. Jan Moravec                                         Jawa 250 / 592 Panelka                  1969 
  26. Vladislav Krčmář                                  Jeep Willys Hotchkiss M201            1960
  27. Miloslav Mlejnek                                   Škoda 440 Spartak                          1956
  28. Luboš Hušek                                         Citroen DS21                                   1972
  29. Borovička Martin                                   Škoda Felicia Super                         1964
  30. Prouza Vratislav                                    Škoda 440 Spartak                          1958
  31. Haupt Rudolf                                         Jawa-ČZ 250/353                            1958
  32. Rydval Jiří                                              Tatran 125s                                     1966
  33. Andrš Zdeněk                                        Opel Olympia Caravan                    1961
  34. Jiřička Ladislav                                      SAAB 99                                          1970
  35. Buriánek Zdeněk                                   Jawa 350 SV                                    1935
  36. Jiša Martin                                             MG Migdet MK2                               1964 
  37. Havrdová Tereza                                   Škoda Octavia                                  1961
  38. Štěpán Pavel                                         MG Migdet MK2                               1965
  39. Egrt František                                        VW Kafer Cabrio                              1969
  40. Smutný Václav                                       Renault 4CV                                    1957
  41.