Jdi na obsah Jdi na menu

14. 5. 2018

 

Výsledky 

Od roku 2006 pořádáme soutěž historických vozidel " Pojizeřím a Železnobrodskem"

Pořadatelé  - AMK Železný Brod a ČZ Veterán Team Huntířov, děkují všem sponzorům akce a zejména firmě Detesk za zajištění cen pro všechny zúčastněné a poskytnuté zázemí pro pořadatele, městu Železný Brod za vyřízení všech organizačních požadavků a poskytnutí drobných dárků, Sklu BURSA za drobné upomínkové předměty,TJ Sokolu Huntířov za zázemí a přípravu oběda pro startující a pořadatele.  

Zároveň děkujeme všem, kdo nám se zajištěním zdárného průběhu během celé akce pomáhali. 

 

Výsledky celkově

13.ročník - 12.května 2018 
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Jan LANK - Jawa 250 Pérák - 1950
 
Kategorie
MOTO        AUTO
1. Jan Lank - Jawa 250 Pérák - 1950        1.Libor Tiler - Škoda 1100MBX - 1968
2. Miroslav Záruba - Jawa 250 Pérák - 1950        2. Vojta Vajdik - Škoda 110 R - 1980
3. Jiří Pálich - ČZ175/477 - 1970

       3. Tereza Havrdová  - Škoda Octavia - 1961

 
Nejstarší vozilo AUTO : Paga Piccolo   - 1928 - Petr Preussler
MOTO : Jawa 350 SV  - 1935 - Zdeněk Buriánek
Dámský pohár : Tereza Havrdová -Škoda Octavia  - 1961
  Soutěž elegance : AUTO : VW Brouk Cabrio  - 1969 - František Egrt
    MOTO :  Manet M90  - 1949 - Ondřej Lank
Dobový oblek : AUTO : Miloslav Klinger - strýček v Trabantu - 1980
MOTO : Pavel Borůvka. - vojáci - BMW R71 - 1939      
 
Celkový počet startujících : 78           
 
 
 

vysledky_2018-_1.png

 
 

vysledky_2018-_2.png

 
 
 
12.ročník - 20.května 2017 
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Miroslav Záruba - Jawa 250 Pérák - 1950
 
Kategorie
MOTO AUTO
1. Miroslav Záruba - Jawa 250 Pérák - 1950 1.Radek Kubíček - Fiat124 Spider - 1973
2. Jan Lank - Velorex 16/350 - 1966 2. Ladislav Hudský - Škoda 1000MB - 1968
3. Ivan Pavlata - Velorex 16/350 - 1969

3. Josef Šulc  - Škoda 100L - 1972

 
Nejstarší vozilo AUTO : TATRA 30 Cabrio   - 1928 - Petr Kozelka
MOTO : Calthorphe Ivory 500  - 1936 - Tomáš Kysela
Dámský pohár : Iveta Daníčková -Škoda Octavia  - 1961
  Soutěž elegance : AUTO : Oldsmobile Cruiser  - 1973 - Lukáš Stejskal
    MOTO :  Hercules S125 - 1941  - Václav Šikola
Dobový oblek : AUTO : Jiří Ott - rodinka na výletě - Škoda 1202 STW - 1969
MOTO : Miloslav Klinger st. - vojáci - Ural K750 - 1976      
 
Celkový počet startujících : 70                    

Foto  2017: http://automechanik.rajce.idnes.cz/Pojizerim_a_Zeleznobrodskem_2017/

vysledky-2017_1.jpgvysledky-2017_2.jpg

 
11.ročník - 21.května 2016 
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Libor Tiler - Škoda 1000MBX - 1964
 
Kategorie
MOTO AUTO
1. Jan Lank - Velorex 16/350 - 1966 1. Libor Tiler - ŠKODA 1000MBX - 1964
2. Václav Smutný - ČZ 250 - 1938 2. Miloslav Klinger st - Trabant 601 - 1979
3. Pavel Toulec - BMW R51 - 1939

3. Luboš Hušek  - citroen DS21 - 1972

 
Nejstarší vozilo AUTO :  FORD T   - 1915 - Jindřich Kříž
MOTO : ČZ 175 Standard  - 1938 - Václav smutný
Dámský pohár : Lucie Kubíčková - Fiat 127  - 1976
Soutěž elegance : AUTO :                                      

 

MOTO : 

 

10.ročník - 16.května 2015 
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Luboš Hušek - Citroen DS21 - 1972
 
Kategorie
MOTO AUTO
1. Pavel Kubíček - Yamaha 400XC - 1972 1. Luboš Hušek - Citroen DS21 - 1972
2. Josef Štěpánek - ČZ 175/502 - 1962 2. Libor Tiler - Škoda 1000 MBX - 1968
3. Jiří Pálich - ČZ 175/477 - 1977 3. Jan Holešínský - Lada 1500VB - 1978
 
Nejstarší vozilo AUTO :  TATRA 30  - 1928 - Petr Kozelka
MOTO : ČZ 175 Standard  - 1938 - Václav smutný
Dámský pohár : Iveta Daníčková - Škoda Octavia  - 1961
Soutěž elegance : AUTO :  Jiří Peldřimovský  - Tatra 600                                    
MOTO : Petr Chomátc  - Jawa 350Californian

                                                                                            Celkový počet startujících :  86

 

 

 

9.ročník - 24.května 2014
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Libor Tiler - Škoda 1000MBX - 1968
 
Kategorie
MOTO
AUTO
1. Pavel Toulec - Calthorpe 1933
1. Libor Tiler - Škoda 1000 MBX - 1968
2. Jan Wohlmuth - Jawa 500 OHC - 1956
2. Jiří Ott - Škoda 1202 STW - 1968
3. Josef Štěpánek - ČZ 175/502 - 1962
3. Luboš Hušek - Citroen DS21 - 1972
 
Nejstarší vozilo AUTO :  TATRA 57  - 1935 - Josef Fotr
MOTO : Praga 500 BD - 1930 - Jaroslav Ostrý 
Dámský pohár : Lucie Kubíčková - Fiat 127a - 1976
Soutěž elegance : AUTO :  Václav Němec - rodinka na svatbě - Š100L                                    
MOTO : Pavel Toulec - jezdec v kůži  - Calthorpe 500
Celkový počet startujících :  78
 
 
 
  
 
8.ročník  - 18.května 2013
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Ladislav Pavlata - Škoda Sedan - 1958
 
Kategorie
MOTO
AUTO
1. Miroslav Záruba - Jawa 250 Pérák 1958
1. Ladislav Pavlata - Škoda Sedan
2. Miroslav Kohout - Tatran 125S - 1963
2. Miroslav Mlejnek - Škoda 440 Spartak - 1956
3. Martin Loubek - Velorex 350/16 - 1969
3. Marcel Tiler  - Škoda 110R - 1972
 
Nejstarší vozilo AUTO : FORD A - 1928 - Jindřich Kříž
MOTO : Omega - 1928 - Petr Chaura 
Dámský pohár : Iveta Daníčková - Škoda Octavia - 1961
Soutěž elegance : AUTO : Lucie + Alice Vacardová - Tatra 57 
MOTO : Petr Chaura - Omega
Celkový počet startujících : 71
 
 
7.ročník  - 19.května 2012
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Ladislav Pavlata - Škoda Sedan
  
Kategorie
MOTO
AUTO
1. Vojta Palič - ČZ 175 Special
1. Ladislav Pavlata - Škoda Sedan
2. Roman Rameš - Jawa 250+PAv41
2. Jiří Ott - Škoda 1201 STW
3. Jan Hlásek - Panonina
3. Jaroslav Hušek  - Škoda 1000MB
 
Soutěž elegance : MOTO – Josef Janeček– Jawa Speciál 1936
AUTO - Jan Kubec - Triuph Spitfare
Nejstarší účastník : Eduard Pfeifer- HarleyDavidson
Soutež zručnosti : Miroslav Klinger - Jawa 250 Pérák
Jízda zručnosti : Jiří Zadražil - Škoda Populár
Nejstarší vozilo AUTO : TATRA 30 - 1928 - Martin Machura
MOTO : Praga 500 BD - 1930 - Jaroslav Ostrý 
Dámský pohár : Maruška Hudská - Škoda 1000MB
Smolař dne :Jiří Filipovský - Triumph Spitfare
Celkový počet startujících : 92
 
 
6.ročník  - 21.května 2011
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Luboš Hušek - Citroen DS
 
Kategorie
MOTO
AUTO
1. Petr Chaura - BMW
1. Luboš Hušek - Citroen DS
2. Miroslav Kohout - Tatran 125
2. Libor Tiler - Škoda 1000MBX - 1966
3. Ondřej Fišer - Jawa 350
3. Petr ŠANDA  - Škoda 1201STW -1957
 
Soutěž elegance : MOTO – Josef Ostrý – Praga 500 BD-  1930
AUTO - Miroslav Krejsa - Langota - 1933
Nejstarší účastník : Rudolf Dohnal - Tatra 57 - 1946
Jizda zručnosti AUTO : Ernest Horvath- Škoda Felicia
Jízda zručnosti MOTO : Ivan Pavlata - Velorex350/16
Nejstarší vozilo AUTO : TATRA 12 -1926 - Ingo Shmidt
MOTO : BSA 500  - 1929 - Martin Drmla
Dobový oblek  AUTO : Petr Šanda - Škoda 1201STW P+letušky
MOTO : Zdeněk Elzdenhorf - Jawa 350VB + Jan Holešínský Jawa 350VB
Dámský pohár : AUTO : Pavlína Tvrdíková - Škoda 1000MB
 MOTO: Adriana Svárovská - ČZ150C - 1951
Jízda na radaru 30 km/h  : AUTO :Richard Mokošín - ŠKODA 100  - 54 km/h
MOTO : Vojta Palič - ČZ175  50 km/h
Celkový počet startujících : 87
 
 
5.ročník  - 22.května 2010
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Martin Jíša, MG Migdet

Kategorie
MOTO
AUTO
1. Josef Štěpánek - ČZ 175/502 Skútr
1. Martin Jíša - MG Migdet
2. Jaroslav Hejral - Dněpr 750
2. Radek Kubíček - Fiat 127 A
3. Jiří Prokop - ČZ 175 Speciál  
3. Jiří Filipovský - Triumph Spitfare
 
Soutěž elegance: MOTO – Josef Jarý – ČZ 150C
AUTO - Jan Kubec - Triuph Spitfare
Nejstarší účastník : Petr Dvořák - Jawa 90 Cross
Jízda zručnosti : Jiří Pešán - Škoda Felicia
Nejstarší vozilo AUTO :Ford T - 1915
MOTO : ČZ250 Speciál -Vojta Palič - 1936/ Velocette 350-Ing.Pavel Toulec - 1936
Dobové oblečení : Miloš Náhunek+Eva Stoklasová - Škoda Populár
Nejlepší řidička MOTO : Martina Havrdová - ČZ125
AUTO : Lucie Švitorková - Škoda 1000MB
Celkový počet startujících : 70
 
Kompletní výsledky po kliknutí na obrázek se tato zvětší
 
  
vysledky_auto_2010.jpgvysledky_auto_2010.jpg 

 

   

 

4.ročník  - 23.května 2009

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Miroslav Kohout, Tatran 125 S

Kategorie

MOTO
AUTO
1. Miroslav Kohout - Tatran 125S
1. Jan Kubec - Triumph Spitfare
2. Ing.Jiří Dědek - ČZ 250 Sport
2. Jan Lamper - Fiat 124 Spider
3. Pavel Borůvka - BMW R71  
3. Libor Tiler - Škoda 1000 MBX

 
Soutěž elegance: MOTO - MVDr.Karel Hrnčiřík - M72
AUTO - Jan Kubec - Triuph Spitfare
Nejmladší účastník : Lea Hušková - 03/2008
Nejstarší řidič účastník : Antonín Bažant - Austin Healey III
Jízda zručnosti :  Pavel Borůvka - BMW R71
Nejstarší vozidlo AUTO : Tatra 12  - 1929 - Petr Kozelka
MOTO : Jawa 500 OHV Rumpál - Tomáš Berka
Dobové oblečení : PaeDr.Ivana Vacardová - Tatra 57A
Smolař dne: Vladimír Šinagl - Tatra 600 Tatraplan
Nejlepší řidička : MOTO Martina Havrdová - ČZ125 Sport
AUTO : PaeDr.Ivana Vacardová - Tatra 57A
Celkový počet startujících: 72
 
 
 
3.ročník  - 10.května 2008
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Jiří Filipovský, Triumpf 1500 Spitfire
 
Kategorie
MOTO
AUTO
1. Jaroslav Hejral - Dněpr K750+side
1. Jiří Filipovský - Triumpf Spitfire
2. Miroslav Kohout - Tatran 125 S
2. Libor Tiler - Škoda 1000 MBX
3. Václav Smutný - Velorex 350/16
3. Milan Bumba - VW 1200 Brouk
  
Soutěž elegance: MOTO - Jaroslav Hejral - Dněpr K750 + side
AUTO - Ing.Pavel Bohuslav - Ford A
Nejmladší řidič účastník : Adriana Svárovská - ČZ 125A
Nejstarší řidič účastník : Jaroslav Tiler - Škoda 110 R
Jízda zručnosti :  Rudolf Šrámek
Nejstarší vozidlo AUTO : Ford A - 1930 - Ing.Pavel Bohuslav
MOTO : Praga 500 BD - Jaroslav Ostrý
Dobové oblečení : Rudolf  Dohnal
Smolař dne: Jaroslav Ostrý - Praga 500 BD
Nejlepší řidička : MOTO Martina Havrdová - ČZ125T
AUTO : Iva Vacardová - Tatra 57 A
Celkový počet startujících: 52
 
 
 
2.ročník  - 25.května 2007
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Luboš Hušek, Jawa 350 – 1958
 
Kategorie
MOTO
AUTO
1. Luboš Hušek - Jawa350+side
1. Jiří Zlámal - Š 1000 MBX
2. Rudolf Šrámek - Jawa 500 OHC
2. Jaromír Blažek - Fiat X1/9
3. Luboš Havrda - ČZ 125A
3. Petr Vejskal - Hilman Minx
 
 
 
 
1.ročník - 30. dubna 2006
Počet startujících  40
Absolutní vítěz : Jan Šrámek - ČZ 125A