Jdi na obsah Jdi na menu

Startovní listina 2011

Startovní listina 2011

21.května 2011 - Železný Brod

Průběžně aktualizovaná startovní listina soutěže. Proto neváhejte a zašlete včas přihlášku. Startovní pole je omezeno na 60 účastníků. Pořadatelé se rozhodli přidat ješte dalších 15 startovních míst. 

Aktualizováno : 26.4.2011   - Startovka je zaplněna 

 

 

  1. Jiří Vítek                                    Aero30                                     1934    A
  2. Iveta Daníčková                          Škoda Octavia 985                     1961   A
  3. Jan Holešínský                          Jawa 350                                      1988   M
  4. Alexander Muller                         Volha GAZ 21M                         1965   A
  5. Roman Rameš                         Jawa-ČZ 250                             1958  M
  6. Jan Úředníček                             Tatra 87                                  1945    A
  7. Zdeněk Andrš                              Opel Olympia                           1961   A 
  8. Libor Tiler                                     Škoda 1000MBX                     1967   A
  9. Marcel Tiler                                  Škoda 130 Rapid                    1985   A
  10. Monika Tilerová                          Škoda 120 GLS                        1980   A
  11. Josef Janeček                            Škoda 110 L                              1970  A
  12. Radek Janeček                          Jawa 250 Pérák                        1948  M
  13. Jiří Filipovský                              Triumph Spitfare  1500            1978  A
  14. Pavel Štěpán                              MG Midget Mk II                          1965  A
  15. Adriana Svárovská                    ČZ 125A                                       1945  M
  16. Miroslav Krejsa                         MG Migdet                                    1933  A
  17. Martin Jíša                                  MG Midget MK II                          1965  A
  18. Josef Štěpánek                         Čezeta 175/502                         1962   M
  19. Stanislav Kopal                         Škoda 110 L                                1975  A
  20. Ondřej Fischer                           Jawa 350/360 vojenská          1965  M
  21. Ing.Martin Beran                        Škoda 110 R                              1979  A
  22. Ing.Pavel Bohuslav                    Ford A                                          1930  A
  23. Vladislav Krčmář                       Škoda Felicia                              1960  A
  24. Jaroslav Kůrka                         Škoda Octavia                             1960  A
  25. Alice Vacardová                         Škoda 1000 MB                           1968  A
  26. Ingo Schmid                               Tatra 12                                        1926  A
  27. Miroslav Kohout                         Tatran 125 S                                 1965 M
  28. Jaroslav Tyl                                Jawa 500 OHC                            1957   M
  29. Michal Kapička                          Praga 500 BD                               1929  M
  30. David Schmidt                           Brough Superior                          1937  M
  31. Miloš Kozderka                          Jawa-ČZ 175                                1958  M
  32. Rudolf Haupt                              Jawa-ČZ 250                                1958 M
  33. Viktor Payer                                 Jawa 250/11 Pérák                     1949  M
  34. Miroslav Havlíček                       Jawa 350                                       1967  M
  35. Jiří Kukeně                                  Jawa 250                                      1960  M
  36. Petr Preussler                           Škoda Felicia                                1960  A
  37. Ivana Vacardová                        Tatra 57A                                       1937  A
  38. Miroslav Lindr                             Škoda Felicia                               1960  A
  39. Ernest Horvath                           Škoda Felicia                                1961  A
  40. Václav Smutný                            ČZ 175 Special                            1937  M
  41. Jiří Ott                                           ČZ 175 / 502 Skútr                      1962  M
  42. Jiří Dědek                                    Jawa-ČZ 250                                1957 M
  43. Jiří Rydval                                    Tatran 125S                                  1966 M
  44. Jiří Prokop                                    ČZ 175 Speciál                           1937  M
  45. Vladimír Vintera                          Škoda Felicia                               1961  A
  46. Ing.Jiří Bláha                               Tatra 603                                      1967  A
  47. Ondřej Nováček                          Škoda Octavia                             1963  A
  48. Jiří Pálich                                     ČZ 175/477                                   1970  M
  49. Martin Drmla                               BSA  500 S29                               1929  M
  50. Radislav Drmla                          FN 350 M70                                  1929  M
  51. Vojta Palič                                    ČZ 175 Standard                         1936  M
  52. Jaroslav Hušek                          Škoda 450                                     1958   A
  53. Radek Kubíček                           Fiat 127A                                       1976   A
  54. Pavel Boruvka                             BMW R71                                      1938   M
  55. Zdeněk Lipš                               Austin Healey Sprite                    1958   A
  56. Marie Hudská                            Škoda 1000 MB                            1968   A
  57. Jan Lamper                                Fiat 124 Spider                            1978   A
  58. Jiří Vítek                                       Toyota MR2                                   1983  A
  59. Petr Šanda                                  Škoda 1201 STW                         1957  A
  60. MUDr.Martin Machura                Praga Picolo                                 1931  A
  61. Petr Vejskal                                 Hillman Minx 3B                           1960   A
  62. Josef Kubeš                                Škoda 100 L                                 1970   A
  63. Zdeněk Coufal                            VAZ 2101                                        1975  A
  64. Štěpán Getsko                            VAZ 2103                                       1977  A
  65. Zdeněk Hejzlar                            Škoda Felicia                                1961  A
  66. Petr Hojak                                    Jawa 250 Pérák                           1954   M
  67. Miloslav Hájek                             Jawa 350 Pérák                           1952   M
  68. Jaroslav Ostrý                             Praga 500 BD                               1930   M
  69. Milan Martinka                            Jawa-ČZ 250+PAv                       1960  M
  70. Vladimír Černý                            ČZ 250/471                                   1974  M 
  71. Jiří Bárta                                       Škoda Felicia                               1961   A
  72. Luboš Hušek                              Citroen DS                                     1972  A
  73. Stanislav Šota                             Triumph Spitfare MK2                   1965  A
  74. Miroslav Záruba                          Jawa 250 Pérák                            1950  M
  75. Rudolf Dohnal                             Tatra 57 B                                       1946  A
  76. Jiří Kremenik ml                          ČZ 125T                                         1948   M
  77. Jiří Kremenik st.                          Jawa 250 Pérák                           1952   M
  78. Josef Jarý                                     ČZ 150C                                         1952   M
  79. Marek Stránský                            MG Coupé A                                  1957   A
  80. Petr Kozelka                                 Tatra 30                                          1931  A
  81. Lukáš Kozelka                              Velorex 350/16                              1969  M
  82. Zdeněk Hetzendorf                      Jawa 350/634 VB                         1975  M
  83. Pavel Král                                      Tatra 603                                        1968   A
  84. Zdeněk Drahokoupil                   Motom 48 GG                                 1956   M
  85. Petr Dvořák                                    VW Brouk                                        1973  A

 

 

 

Těm kteří přijedou a nejsou přihlášeni nemůžeme garantovat startovní místo a oběd.