Jdi na obsah Jdi na menu

Startovní listina 2012

 

Startovní listina 2012

19.května 2012 - Železný Brod

Průběžně aktualizovaná startovní listina soutěže. Proto neváhejte a zašlete včas přihlášku. Startovní pole je omezeno na 75 účastníků.

Aktualizováno : 17.5.2012  - startovní listina je naplněna. Těm ktěří přijedou bez přihlášení nemůžeme již garantovat startovní místo a oběd !!!

  1. Jiří Vítek                                         Aero 30                                              1939
  2. Petr Šanda                                   Buick Special                                         1962
  3. Josef Štěpánek                           ČZ 175/ 502                                             1962
  4. Miroslav Lindr                              Škoda Felicia                                           1960
  5. Ernest Horvath                            Škoda Felicia                                           1961
  6. Miroslav Kohout                          Tatran 125 S                                             1965
  7. Pavel Štechr                               ČZ 175/477                                               1970
  8. Stanislav Kopal                         Škoda 100 L                                              1975
  9. Libor Tiler                                   Škoda 1000 MBX                                      1967
  10. Lukáš Kozelka                           Velorex 16/350                                          1969
  11. Petr Kozelka                               Tatra 30                                                       1931
  12. Jiří Rydval                                    Tatran 125 S                                              1966
  13. Iveta Daníčková                          Škoda Octavia                                            1961
  14. Jan Holešínský                           Jawa 350 VB                                             1980
  15. Roman Rameš                          Jawa-ČZ 250/353+PAv                            1956       
  16. Jiří Pálich                                   ČZ 175/477                                                1970
  17. Zdena Khimlová                       Škoda 110R                                              1972
  18. Pavel Borůvka                            BMW R71                                                    1938
  19. Vojta Palič                                   ČZ 175 Standard                                       1936
  20. Josef Janeček                            Jawa 250 Special                                     1937
  21. Radek Janeček                          Jawa 250 Pérák                                        1948
  22. Ladislav Bareš                           Škoda Popular                                           1938
  23. Pavel Pochop                             Jawa 350/12  Pérák                                  1952
  24. Josef Čermák                            Hillman Minx deLuxe Salon                     1959
  25. Rudolf Haupt                              Jawa-ČZ 250                                              1958
  26. Miroslav Záruba                         Jawa 250 Pérák                                         1950
  27. Jiří Filipovský                              Simca Aronde 1300DeLuxe                    1957
  28. Radek kubíček                           Fiat 127A                                                     1976
  29. Marie Hudská                             Škoda 1000 MB                                         1968
  30. Jan Novotný                                Škoda 1000 MB                                          1968
  31. Eduard Feifer                             Harley Davidson WLC750                       1942
  32. Miloš Kozderka                          Jawa-ČZ 175/ 356                                     1959
  33. Viktor Payer                                 Jawa 250/11 Pérák                                   1948
  34. Michal Kapička                           Jawa 500/01 OHC                                     1953
  35. Jaroslav Tyl                                 Jawa 500/02 OHC                                     1957
  36. David Schmidt                            Brough Superior  SS80                             1937
  37. Jan Kubec                                   Triumpf Spitfare 1500                                1978
  38. Vladimír Vintera                          Škoda Felicia                                             1961
  39. Ladislav Pavlata                         Škoda Sedan 1200                                  1958
  40. Miroslav Fischer                        Jawa 250/11 ČSLA                                   1948
  41. Zdeněk Hejzlar                          Škoda Felicia                                              1961
  42. Jaroslav Kůrka ml.                    Škoda Octavia                                             1963
  43. Jaroslav Kůrka st.                     Škoda 1202 STW                                        1966
  44. Jaroslav Vala                             Škoda Octavia Combi                                1970
  45. Jaroslav Hušek                         Škoda 450                                                    1958
  46. Jiří Ott                                         Škoda 1202 STW                                         1969
  47. Jiří Hambálek                           Škoda Octavia Super                                  1962
  48. Jaroslav Hejral                         Dněpr K750                                                   1963
  49. Jiří Bárta                                    Škoda Felicia                                                 1961
  50. Josef Kubeš                             Škoda 100L                                                    1974
  51. Jiří Dědek                                   Jawa - ČZ 250                                              1958
  52. Miloš Drahokoupil                    Fiat 850 Coupé MKIII                                   1971
  53. Martin Svoboda                         Jawa 250/590                                              1969
  54. Heinz Effenberger                     Škoda  Octavia                                             1963
  55. Jaroslav Morc                            Škoda 450                                                     1959 
  56. Ivan Pavlata                                Velorex 16/350                                             1968
  57. Vratislav Srb                              Austin Healey                                                1961
  58. Karel Rešl                                 Škoda Felicia                                                1961
  59. Jaroslav Jarý                             ČZ 150 C                                                        1951
  60. Jan Lamper                               Fiat 128 Coupe                                            1970
  61. Jiří Vítek                                      Jaguar XJS                                            1980
  62. Milan Mužila                              Renault 8                                             1967 
  63. Ing.Pavel Bohuslav                 Buick                                                        1972
  64. Luboš Hušek                           Citroen DS21                                         1972 
  65. Martin Novotný                         Fiat Siata Spring                                 1968
  66. Martin Steiner                           M72                                                       1952 
  67. Petr Dvořák                               VW Brouk  Ostrermann                      1973 
  68. Martin Loubek                           Velorex 16/350                                    1965 
  69. Josef Loubek                            Velorex 16/175                                    1963
  70. Martin Jandík                              Porsche 924                                        1980 
  71. MVDr.Karel Hrnčiřík                  MG TD II                                                 1953
  72. Jana Čepičková                        Velorex 16/175                                       1963
  73. Michal Chomat                          Jawa 350 Californian                           1973
  74. Tomáš Kysela                          JAwa Pérák 250                                     1948
  75. Pavel Choteboř                        Triumpf TR6                                            1974
  76. Rudolf Dohnal                          Tatra 57B                                              1946
  77. Vratislav Souček                       MG A                                                      1959
  78. Tomáš Smutný                         Fiat 850                                                  1968 
  79. Roman Knížek                          Fiat 600 D                                              1959
  80. Richard Mokošín                      Škoda 100                                             1971
  81. Roman Charvát                       Čezeta 502 + Pav                                  1963
  82. Jan Hlásek                              Panonia + side                                        1961
  83. Jiří Pavlata                               Lade 1200                                               1973
  84. Václav Smutný                         ČZ 175 Special                                      1938
  85. Jaroslav Ostrý                         Praga 500 BD                                         1929
  86. Miloslav Klinger                       Jawa 250/11 Pérák                            1948